Funktioner och personer inom ICF Sverige

Samtliga volontärer nås enkelt genom att skicka ett mail till gruppmail volontar@coachingfederation.se som är ett gruppmail som innehåller samtliga volontärers coachingfederation mail.

Vidare har varje arbetsgrupp en gruppmail som gör att man enkelt når alla medlemmar i gruppen, se nedan.
Dessa gruppmail styr även accesser till alla mappar och filer som ligger inne på G-Drive.

Accesser hanteras centralt av admin@coachingfederation.se

Kontaktlista

NamnE-postMobil
Styrelsenstyrelsen@coachingfederation.se
Dennis Larsson - Ordf.dennis.larsson@coachingfederation.se info@coachingfederation.se46769453008
Katarina Callaghan - Vice Ordf. | Utb.katarina.callaghan@coachingfederation.se46708300696
Caroline Rosado - Medlemcaroline.rosado@coachingfederation.se46737878873
Lena Asplund Sander - Partnerlena.asplundsander@coachingfederation.se46706579961
Malin Avalon Engquist - Marknadsföring / Kommunikationmalin.avalon@coachingfederation.se46761195461
Peter Englén - Forskningpeter.englen@coachingfederation.se46709420317
Lars Lagerstedt - Programlars.lagerstedt@coachingfederation.se46704716604
Lena Sobel (Suppleant)lena.sobel@coachingfederation.se46705567151
Ekonomi & AdminN/A
Eva Petterssoneva.pettersson@coachingfederation.se46762955014
Etiska Rådetetik@coachingfederation.se
Joakim Muschöttjoakim.muschott@coachingfederation.se46702312250
Anita Edvinssonanita.edvinsson@coachingfederation.se46706760825
Anna Byströmanna.bystrom@coachingfederation.se46703345802
Madeleine Fiedler Andrénmadeleine.andren@coachingfederation.se46707778998
CertifieringN/A
Susanne Blombergsusanne@blomberg@coachingfederation.se46704970527
Forskningsforumforskning@coachingfederation.se
Peter Englénpeter.englen@coachingfederation.se46709420317
Agneta​ Lundgrenagneta.lundgren@coachingfederation.se46706571821
Programgruppenprogram@coachingfederation.se
Lars Lagerstedlars.lagerstedt@coachingfederation.se46704716604
Emilie Sandqvistemilie.sandqvist@coachingfederation.se46705128959
Ulrika Eklundulrika.eklund@coachingfederation.se46706998612
Lena Filipssonlena.filipsson@coachingfederation.se46733626143
Catharina Jacobssoncatharina.jacobsson@coachingfederation.se46727007327
Sandra Rosen Larssonsandra.rosenlarsson@coachingfederation.se46733601305
Carina​ Grönholmcarina.gronholm@coachingfederation.se46707180760
Ebba​ Vallgårdaebba.vallgarda@coachingfederation.se46735064460
Redaktionsrådetredaktion@coachingfederation.se
Lena Gustafssonlena.gustafsson@coachingfederation.se46708776186
Marie-Louice Wallinmarie-louice.wallin@coachingfederation.se46703744027
Sati Bacchussati.bacchus@coachingfederation.se46702165990
Susanne Dellhammarsusanne.dellhammar@coachingfederation.se46702244669
Coachpoddenpodcast@coachingfederation.se
Anna Sanderoth Vilkasanna.sanderothvilkas@coachingfederation.se46721605065
Dennis Larssondennis.larsson@coachingfederation.se46769453008
Valberedningenvalberedningen@coachingfederation.se
Isabell Olsson isabell.olsson@coachingfederation.se46706246069
Johan Hederstedtjohan.hederstedt@coachingfederation.se46702808000
Liise Dahlqvist liise.dahlqvist@coachingfederation.se46796914115